۸ میلیارد ریال برای پروژه عمرانی بخش شادیان هزینه شده است

۸ میلیارد ریال برای پروژه عمرانی بخش شادیان هزینه شده است

به گزارش هشترود آنلاین ؛ به نقل از ندای چاراویماق؛ بخشدار بخش شادیان چاراویماق در جلسه شورای اداری بخش شادیان ، میزان هزینه کرد برای پروژه های عمرانی در بخش شادیان را طی ۱۵ ماه گذشته ، ۸ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : ویزیت و اسکان بیش از هزار نفر ، احدا ۴ خانه بهداشت ، ساماندهی راه روستایی قرمزی باغ و بهسازی راه روستایی عمواوغلی ، گاز رسانی به ۱۱ روستای بهش شادیان از جمله اقدامات انجام شده می باشد.

فرماندار چاراویماق نیز ، با اشاره به خدمات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید صداقت را بهترین سیاست دانست و افزود : دستگاهای اجرایی باید صداقت را درتمام مراحل ارائه خدمات سر لوحه کار خود قرار دهند و با وعده وعید ارباب رجوع را سردرگم نکنند.

وی همچنین از دهیاران شورای اسلامی روستاها خواست تا به همان اندازه که به حل مشکلات و مسائل روستا توجه می کنند نسبت به اطلاع رسانی در خصوص خدمات صورت گرفته توسط دولت اقدام نمایند..

در ادامه این جلسه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش شادیان به بیان مسائل و مشکلات موجود در این بخش پرداختند که فرماندار شهرستان دستور رسیدگی و حل تمامی مشکلات را در چارچوب قانون صادر کرد.

نبود دندانپزشک ، مشکل آسفالت مرکز بخش ، پروژه آبرسانی با روستای آغاجی ، گازرسانی به روستاهای بیش از ۲۰ خانوار ، راه دسترسی کارخانه گچ شهریار و همچنین عدم آنت دهی شبکه های صدا و سیما از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :