معاون تجاری منطقه مخابرات آذربایجان شرقی:ارایه سرویس اینترنت پرسرعت بهمراه مکالمه رایگان تلفن ثابت

به گزارش هشترود آنلاین؛ معاون تجاری مخابرات منطقه آذربایجان شرقی گفت: جشنواره شگفتی ساز “صد دانه یاقوت” شرکت مخابرات ایران از اول آذرماه سال جاری آعاز شده و تا اول بهمن ماه ادامه دارد علاقمندان می توانند برای خرید و استفاده از تخفیفات این جشنواره استفاده‌کنند.

سیاوش شهبازی از آغاز و رونمایی اولین جشنواره “صد دانه یاقوت” با شعار ” اینترنت خوب، مکالمه رایگان”، شرکت مخابرات از اول آذرماه در آذربایجان شرقی خبر داد و اظهار کرد: شرکت مخابرات ایران در راستای ایجاد تنوع در سرویس های ADSL و جهت پاسخگویی به تنوع طلبی مشتریان کمپینی با عنوان “صد دانه یاقوت” را طراحی کرده است.

وی افزود: این جشنواره از اول آذرماه سال جاری آغاز شده و تا اول بهمن ماه ادامه می یابد. این جشنواره اینترنت خوب و مکالمه رایگان داخل شبکه را به صورت توامان برای مشتریان فراهم می نماید.

وی ادامه داد: مشتریان قبلی نیز می توانند به همراه مشتریان جدید از بسته های این جشنواره خریداری کرده و از اینترنت با حجم بالا و سرعت بهتر بهره مند شوند.

شهبازی با بیان اینکه هیچ مشکلی در پهنای باند اینترنت استان وجود ندارد، گفت: بسته های ترافیکی یاقوت در این جشنواره به صورت بلندمدت، یک ساله و فوتون(کوتاه مدت) در حجم ها و قیمت های مختلف وجود دارند.

معاون تجاری مخابرات منطقه آذربایجان شرقی افزود: مشتریان می توانند با شماره گیری ۲۰۲۰ یا مراجعه حضوری به فروشگاه های معتبر و مراکز ADSL و یا از طریق سایتhttp://2020.eatc.ir/ در خصوص جزئیات بسته های ارائه شده در این جشنواره اطلاع حاصل کرده و در صورت تمایل خریداری کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :