مادرم مرا در اختیار مرد صاحبخانه قرار می داد

مادرم مرد خبیث را ترغیب می کرد و گریه هایم هم اثری نداشت
مادری به اتهام کمک به برادرزاده ۴۱ ساله اش برای تجاوز به دخترش دادگاهی می شود.
مادری به اتهام کمک به برادرزاده اش برای پیاده سازی اهداف شوم اش در جهت آزار و اذیت دخترش باید در محضر دادگاه پاسخگو باشد.

طبق اظهارات دادگاه ویکتوریا، این مادر به مدت ۳ سال برادرزاده اش را برای سواستفاده جنسی از دخترش ترغیب کرده است. این مادر که از زمان جدایی از همسرش در یکی از خانه های برادرزاده ۴۱ ساله اش ساکن شده بود به صاحبخانه اجازه سواستفاده از دخترش را داده بود.

از سال ۲۰۱۱ زمانی که این دختر ۱۲ ساله بود توسط مرد خبیث به کرات مورد تجاوز قرار گرفته است.

حتی گریه ها و التماس های این دختر منجر به متوقف شدن عمل زشت این دو نفر نشده بود. مادر ۵۵ ساله قربانی که به دلایل قانونی نام اش فاش نشده از سوی دادگاه گناهکار شناخته شده است.

برادرزاده این زن نیز به اتهام سواستفاده جنسی از یک کودک زیر ۱۶ سال نیز متهم شناخته شد. این مرد روانی در سال ۲۰۱۴ پس از اینکه قربانی راز مورد تجاوز قرار داد موضوع را برای برادر ناتنی اش گفت و این مرد موضوع را به پلیس اطلاع داد که باعث بازداشت مرد متجاوز و رهایی قربانی شد. وکیل مرد جانی اذعان داشته موکل اش نامه ای برای قربانی نوشته که در آن ندامت خود را نسبت به اعمال زشت اش ابراز داشته، اما این نامه از سوی دادگاه قابل قبول نبود. جلسه بعدی دادگاه به روز جمعه موکول شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :