فردا برخی مدارس آذربایجان شرقی تعطیل است

فکورنیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: به علت بارش برف و برودت هوا امروز (چهارشنبه ۱۷ آذرماه) در شهرستان سراب مدارس نوبت صبح مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می‌‌شود.

وی افزود: در شهرستان ورزقان مدارس پیش دبستانی و ابتدائی و متوسطه‌ی دوره اول مناطق شهری و کلیه مقاطع مدارس ‌روستائی تعطیل اعلام می‌گردد.

به گفته مدیر روابط عمومی اداره‌‌کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی، در منطقه صوفیان کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستائی با یک ساعت تاخیر شروع خواهند شد.

وی افزود: در شهرستان اهر مدارس مقطع پیش‌دبستانی شهری و کلیه مدارس مقاطع مختلف روستائی و در شهرستان جلفا مدارس مقاطع مختلف تحصیلی فقط بخش سیه‌رود تعطیل اعلام می‌‌شود.

فکورنیا تأکید کرد: در شهرستان هوراند کلیه مدارس پیش دبستانی تعطیل و سایر مقاطع مدارس شهری و روستائی با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند شد.

وی همچنین از تعطیلی مدارس مقطع پیش دبستانی در منطقه ترکمنچای خبر داد و در ادامه گفت: در کلیبر هم مدارس مقطع پیش دبستانی در شیفت صبح تعطیل و مدارس تمامی مقاطع با یک ساعت تاخیر شروع خواهند شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :