شهردار بستان آباد استعفا داد
ضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بستان آباد اعلام کرد: شهردار این شهر به دلیل مشکلات خانوادگی استعفا داده است.
موسی احمدخانلو روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه استعفای شهردار بستان آباد پیشتر بارها مطرح شده بود، افزود: با وجود اینکه هیچ یک از اعضای شورا راضی به استعفای شهردار نبودند، اما پافشاری شهردار باعث شد ما به این استعفا تن دهیم.
وی اظهار کرد: هم اکنون اکبر اربابی سرپرستی شهرداری بستان آباد را عهده دار شده است و تلاش داریم تا ۲۰ روز آینده شهردار جدید را معرفی کنیم.
احمدخانلو ، به مهلت قانونی چهار ماهه برای انتخاب شهردار جدید اشاره کرد و افزود: با رایزنی های صورت گرفته چهار نفر در فهرست انتخاب ما قرار دارند.
محمد رشتبری شهردار مستعفی بستان آباد نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مشکلات خانودادگی را عامل استعفای خود عنوان کرد و افزود: تعامل خوبی با مردم و مسوولان در سطح شهر بستان آباد داشتیم.
وی، افتتاح ساختمان اداری شهرداری، ساماندهی میدان ورودی، افتتاح ساختمان آتش نشانی، آسفالت ریزی جاده ترانزیت، جدول گذاری معابر، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری، احداث کارخانه آسفالت و اقدام به خرید آبگرم برای شهرداری را از فعالیت های انجام شده در طول خدمت خود در این شهر بیان کرد.
شهرستان بستان آباد با جمعیت ۹۸ هزار نفر، دارای دو بخش، دو شهر، ۹ دهستان و ۱۷۹ روستا در فاصله ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی تبریز واقع شده است.
۲۲ درصد جمعیت این شهرستان شهرنشین بوده و ۷۸ درصد در مناطق روستائی ساکن هستند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :