دانلود سوالات جدید آزمون آئین نامه راهنمایی و رانندگی۹۵ با جواب

دانلود سوالات جدید آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی با پاسخنامه

50,000 ریال – خرید

نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی ۹۵ + نمونه سوالات فنی از کتاب جدید با پاسخنامه.

با خواندن این نمونه سوالات نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای برای شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید.

این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۹۵ برگزار شده لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات صحیح می باشد.

با خواندن این سوالات قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین میکنیم.بسته نمونه سوالات آیین نامه شامل بیست و شش آزمون بوده و در هر آزمون ۳۰ سوال طراحی شده است.

 این سوالات به صورت تستی می باشد تمامی سوالات ایین نامه را می توانید در کمتر از دو ساعت مرور کنید.همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است .

همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است .این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست.
این سوالات را در هیچ وب سایتی مشاهده نخواهید کرد

فقط با ۵ هزار تومان می توانید بسته سوالات جدید آزمون آئین نامه راهنمایی و رانندگی۹۵ به همراه جواب  که شامل ۲۶ آزمون که هر آزمون دارای ۳۰ سوال با جواب است را دانلود کنید.

پس از پرداخت از لینک دانلود ایجاد شده ؛ دانلود کنید

جهت خرید و دانلود روی دکمه خرید کلیک کنید.

50,000 ریال – خرید

نماد اعتماد و تضمین درگاه پرداخت وجه

درگاه زرین پال ضمانت پرداخت شماست

این خبر را به اشتراک بگذارید :