تمدید دوباره مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در هشترود

تمدید دوباره مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در هشترود

به گزارش هشترود آنلاین ؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هشترود از تمدید دوباره مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در این شهرستان تا سی ام دی ماه جاری خبر داد.

رقیه زارعی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به استقبال اصحاب فرهنگ و هنر از این جشنواره که به یاد شهید مدافع حرم هشترودی ‘اسماعیل کریمی’ و در پنج بخش شعر، نقاشی، عکس، فیلم‌ نامه و نمایشنامه ‌نویسی برگزار می شود، مهلت ارسال آثار به این جشنواره که پیش از این تا دهم دی ماه تمدید شده بود تا پایان همین ماه تمدید شد.
وی افزود: این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت و همچین ارج نهادن به رشادت‌ ها و فداکاری ‌های مدافعان حرم در محورها و موضوعاتی شامل نقش تأثیرگذار رهبر معظم انقلاب در هدایت محور مقاومت، ترسیم چهره زیبای مدافعان و شهدای مدافع حرم، نقش ایران و حزب ‌الله در محور مقاومت، نمایش مقاومت مردم سوریه، عراق، یمن و فلسطین در برابر گروه‌های تروریستی و اشغالگران، ترسیم چهره حامیان تروریست ‌ها نظیر آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و عربستان و ترسیم چهره گروه‌ های تروریستی منطقه نظیر داعش و جبهه النصره برگزار می شود.
وی گفت: در بخش عکس هر عکاس می تواند ١٠ قطعه تک عکس در موضوعات جشنواره و در بخش شعر نیز علاقمندان می توانند اشعار خود را بامحوریت موضوعات جشنواره ارسال کنند.
زارعی گفت: در بخش نقاشی نیز هر هنرمند می تواند سه اثر تولیدی را با تکنیک آزاد و در اندازه ۵٠*٧٠ ارسال کند، همچنین در بخش نمایشنامه نویسی و فیلمنامه نویسی هر هنرمند می تواند سه اثر را از فیلمنامه ها و نمایشنامه هایی که تاکنون از آن نمایش یا فیلمی ساخته نشده و یا در جایی چاپ نشده را با زمان تقریب ١۵ دقیقه به دبیرخانه ارسال کند.
وی ادامه داد: علاقه مندان می توانند آثار خود را تا سی ام دی ماه سالجاری به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرستان هشترود، خیابان امام، روبروی حوزه علمیه برادران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ هشترود ارسال کنند.

گزارش از جلیل دین محمدی خبرنگار ایرنا، صدا و سیما، فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :